Spoštovani starši, drage učenke in učenci,

z veseljem sporočamo, da se šolsko leto 2021/2022 za vse učence začne v sredo, 1. 9. 2021, v prostorih šole.

Pouk se za učence od 4. do 9. razreda začne ob 7:30, za učence 2. in 3. razreda ob 7:45,  prvošolce pa pričakujemo ob 9:00.

Prvi šolski dan naj učenci prinesejo peresnico, zvezek, mapo.

Za učence je prvi šolski dan organizirana malica, kosila in podaljšanega bivanja ne bo.

Glede na trenutno epidemiološko sliko začenjamo šolsko leto po že znanem »modelu B«. Pouk bo potekal v matičnih učilnicah, tudi za učence od 6. do 9. razreda.

Učenci od 6. do 9. razreda morajo v šoli nositi maske ves čas.

Učenci od 1. do 5. razreda morajo nositi maske v skupnih prostorih, v učilnicah pa jih ne potrebujejo.

Učenci, ki se vozijo s šolskim avtobusom ali kombijem, morajo v času prevoza uporabljati maske.

Avtobusi in šolski kombi vozijo po ustaljenem voznem redu,  LE PRVI ŠOLSKI DAN bo ODHOD IZ ŠOLE ob 12:20 in 12:40 v vse smeri.

Ključnega pomena je, da v šolo prihajajo zdravi otroci.

V šolo ne pridejo otroci, ki:

• so bili v zadnjih 14 dneh v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s SARS-CoV-2,
  • jim je bila odrejena karantena,
  • jim je v zadnjih 14 dneh zdravnik oz. epidemiološka služba priporočila samoizolacijo.

Če se pri otroku pojavijo znaki/simptomi COVID-a ali bo potrjena okužba s SARS-CoV-2 pri osebi, ki z otrokom biva v istem gospodinjstvu, mora otrok ostati doma.

V primeru sprememb organizacije pouka bomo na spletni strani šole objavili dodatne informacije.

Za razumevanje in sodelovanje se vam zahvaljujem.

Boštjan Papež, ravnatelj