18. 5. (sreda),19. 5.(četrtek) in 20. 5. (petek) 2022,
bomo na naši šoli izvedli akciji:

KOŠARICA RDEČEGA KRIŽA bo potekala od 7.00 do 10.30 v avli šole. Učenci, njihovi starši in zaposleni bomo lahko v šolo prinesli prehranske in higienske izdelke. Učenci prostovoljci bodo pripravili zbirnik izdelkov, ki jih bomo predali OZRK Novo mesto.

KARITAS SLOVENIJE nas tudi letos vabi k sodelovanju v akciji POKLONI ZVEZEK, to je zbiranju novih, velikih (A4) črtnih zvezkov. Učenci prostovoljci bodo od 7.00 do 10.30 v avli šoli sprejemali zvezke, ki jih bomo nato posredovali predstavnikom Karitasa.

Učence, njihove starše in delavce šole vabimo k sodelovanju. Danes so potrebe po solidarnosti, humanosti in prostovoljnem delu izrazite, zato nas humanitarne organizacije prosijo, da se odzovemo.

Sodelovanje v akcijah je prostovoljna odločitev!